Mom & PHP .:. 003 .:. IDE i googlam

Udostępniam kolejną lekcję Kursu programowania dla Mam i nie tylko: Mom & PHP. Całość możesz otrzymać prosto do swojej skrzynki mailowej, zapisując się na kurs – formularz na dole wpisu. Zaczynamy!

Status na dzisiaj powinien być taki: postawiony serwer i działający PHP, który umiesz uruchomić w przeglądarce. Jeśli jeszcze czegoś brakuje, warto nadrobić. Na samym dole wpisu link do grupy, gdzie rozwalamy każdy kłopot!
Kolejna rzecz, która powinna zostać jeszcze dołożona do tego pięknego stanu to IDE. IDE to zintegrowane środowisko programistyczne, czyli inaczej: taki program komputerowy, który sporo rzeczy w programowaniu ogarnia, pomaga pokolorować składnie (na inny kolor zmienna, na inny funkcja, na inny komentarze), umie coś podpowiedzieć albo i odradzić. Zresztą – oddaję głos Ojcu Programiście, bo elegancko o wszystkim napisał.

Tymczasem od Matki Programistki filmik:

Bardzo zachęcam do zapisania się na pełną wersję kursu – wystarczy, że zostawisz mi swój adres email, a co kilka dni otrzymasz maila z porcją wiedzy z PHP. Jestem dostępna, odpisuję na wiadomości – warto skorzystać!

Ten wpis jest częścią ==> Kursu Mom & PHP <==

One thought on “Mom & PHP .:. 003 .:. IDE i googlam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *