Kurs programowania Mom & PHP

Nauka programowania w PHP

Mom&PHP nauczy Cię programować, bo:

Masz dostęp do mentora – odpisuję na maile, sprawdzam przesłany kod, doradzam, odpowiadam na pytania.

Lekcje są krótkie – wiem, jak to jest, kiedy niby mamy czas, a nigdy nie wiemy, ile go będzie i kiedy będzie do naszej dyspozycji. Jestem mamą czwórki dzieci, umiem odnaleźć się w mnóstwie zajęć, ale mam ciarki na myśl o zapisywaniu się na regularne lekcje, które mogą przepaść z powodu kataru, bolącego brzuszka albo popołudniowego występu w przedszkolu. Wolę swobodnie dysponować czasem i mój kurs jest pomyślany w taki sposób, żeby każdy student Akademii Matki Programistki też tak mógł!

Kurs jest dla każdego – jestem mamą, więc dobrze rozumiem potrzeby innych mam. To właśnie mama jest moim idealnym odbiorcą, takim, którego wyobrażam sobie pisząc, ale NA KURS SERDECZNIE ZAPRASZAM WSZYSTKICH. Na liście mailingowej mamy pokaźną reprezentację panów, co mnie niezmiernie cieszy. Wszak wiedza nie ma płci.

Przekazuję wiedzę i kilkuletnie doświadczenie z pracy jako programistka. Moja droga nie była do końca klasyczna (pisałam o tym tutaj), musiałam wykazać się determinacją i dobrze wybierać. Pomogę Ci otworzyć niektóre drzwi, inne będziesz musiała wyważyć własną determinacją i systematycznością. Ale nie będzie trudno, bo 1) lekcje są krótkie, 2) jestem do Twojej dyspozycji, 3) już wiesz, że to da się zrobić, a jeśli wątpisz => napisz do mnie, pokieruję we właściwą stronę.

Jak zapisać się na kurs?

Są dwie możliwości:

  1. Możesz zapisać się do Akademii Matka Programistka i korzystać od razu ze wszystkich dostępnych lekcji. Masz wtedy megaswobodę dysponowania swoim czasem.
  2. Możesz zapisać się na listę mailingową i otrzymywać kolejne odcinki kursu mailem raz na kilka dni.

Poniżej przedstawiam szczegóły obu rozwiązań.

Akademia Matka Programistka

W Akademii wszystkie części kursu są dostępne od razu. Wymaga ona rejestracji i wykupienia abonamentu, ale nie jest on strasznie drogi – biorąc pod uwagę realne ceny i koszty, nawet symboliczny. Dostęp kosztuje tyle, co książka. Jest to forma wsparcia mojego projektu szerzenia dobrej wiedzy i ułatwiania zdobywania kompetencji, ze szczególnym uwzględnieniem nas – zapracowanych mam. Wiem, ile pracy masz jako mama, ale wiem też, ile siły drzemie w każdej z nas. Czasem jest superciężko i wydaje się, że życie poszło na marne, a potem wstajemy z takich dołów, jakie innym nie mieszczą się w głowie i dokonujemy cudów. Wiem coś o tym! Warto wstać! Kliknięcie w obrazek przenosi do Akademii:

Często pytanie o cenę dostępu do platformy. Obecnie możliwe są trzy abonamenty miesięczne, w zależności od tego, na ile chcesz wesprzeć projekt kursu Mom&PHP:

  • abonament minimalny 47,24 PLN
  • abonament wszyscy razem! 114,03 PLN
  • abonament, który jest realną ceną mojego kursu: 1349,76 PLN

Ten ostatni jest ceną rynkową, dwa tańsze pozwalają uzyskać dostęp za przystępne pieniądze. Wierzę, że każdy wesprze ten kurs na tyle, na ile może, bardzo tego potrzebujemy!

Lista mailingowa

Dla części z nas nawet symboliczna opłata jest zbyt duża, dlatego istnieje możliwość zapisania się na listę mailingową. Co kilka dni prześlę kolejny odcinek kursu prosto na Twoją skrzynkę. Zapisz się i ucz się z nami! Bo wiedza jest dla każdego i tak to powinno wyglądać! ZAPISY NA KURS MAILOWY TUTAJ

ZAKRES WIEDZY: od podstaw, poziom początkujący. W wolnej chwili wrzucę tutaj spis treści. W razie jakichkolwiek pytań pisz śmiało: k.kajzar(at)gmail.com