Kurs Mom & PHP

Jeśli chcesz nauczyć się programować w PHP – jesteś w dobrym miejscu. Usiądź spokojnie, odetchnij i działamy!

Kurs zaczyna się od samych podstaw, od startu i przeprowadzi Cię po zaawansowane techniki. W razie potrzeby możesz napisać do mnie i dopytać o niejasne kwestie. Brzmi dobrze?

Kolejne lekcje są niewielkiej objętości tak, żeby móc ogarnąć w krótkim czasie. Piszę to, będąc wielodzietną matką z czwórką małych dzieci w domu, wiem doskonale jak to jest siadać na chwilę i zaraz być oderwanym od pracy. Zresztą – małymi kęsami to i słonia da się zjeść!

Dostęp do kursu jest możliwy przez platformę learningową. Trzeba się zalogować, wybrać szkolenie i wykupić miesięczny abonament. Realna cena kursu to 1349.76 zł. Nie wiem, czy stać Cię na to, jeśli nie, to mamy też cenę solidarną, zakładającą, że wszyscy, którzy się uczą z nami, zapłacą: 114.03 zł, i symboliczną: 47.24 zł – znacznie poniżej kosztów, ale chcę dać możliwość wsparcia idei też tym, których nie stać na więcej. Pomyślana jest dla tych, którzy chcą pracować i zmieniać swoje życie, a naprawdę, naprawdę nie mają za co. Pomyślana jest po to, żeby dać szansę i żeby nikt nie musiał mi się tłumaczyć. Sama tłumaczyć się nie lubię. Jeśli każdy, kto już korzysta z mojego kursu, wybierze swój abonament, będę mogła pracować dalej 🙂 Kliknij w poniży obrazek i przejdź do Akademii Matki Programistki.

A jeśli bardzo się wahasz, zapisz się na mój kurs mailowo. Jeśli zostawisz swój adres, wyślę Ci kolejny odcinek co kilka dni. Za free. Tutaj zapisy: Mom & PHP – kurs mailowo.

Poprzez platformę, masz dostęp do wszystkich dotychczas opublikowanych lekcji od razu, bez czekania na kolejną wiadomość via mail. #programujBoWarto

http://akademia.matkaprogramistka.pl