Matka i Ojciec

Udostępniając artykuł pomożesz mi rozwinąć blog. Weź w tym udział!

Strona, na której Cię gościmy powstała, ponieważ trawi nas żądza wiedzy. Lubimy ją lizać, lubimy się nią dzielić i lubimy ją systematyzować i katalogować. Skoro lubimy, to to robimy 🙂 I pewnie byśmy nie pisali, gdybyśmy od wiedzy nie kochali bardziej dzielenia się nią i wydobywania potencjału, który tkwi w każdym z nas.

 

 Katarzyna Kajzar

Programistka, edukatorka. Kobieta pasji i silnej wiary w chcieć, to móc. Mimo to, realistka. Specjalizacja: PHP developer, www, szkolenia i wspracie, motywacja.

Prywatnie żona swojego męża i matka wielodzietna. Nieudolna pani domu, która woli tworzyć kolejną stronę www niż myć okna. Powiadają, że internet oknem na świat, więc czemuż by o to okno nie dbać?

Można jej sprawić przyjemność dobrą rozmową. Lubi logikę i rozsądek, boi się działań zbyt emocjonalnych. Wśród życiowych zasad wysokie miejsce zajmują zasady okazywania szczerej życzliwości wszem i wobec oraz zasada trzymania zdrowego i życzliwego dystansu względem ludzi, którzy wolą niszczyć niż budować.

Kocha ludzi i relacje. Każda wiadomość do niej napisana jest witana radosnym: hurra!

Dominik Kajzar

Człowiek marzyciel. Pasjonujący się wiedzą wszelkiego rodzaju. Uwielbia czuć powiew świeżości. Z pasją poszukuje horyzontów nowych możliwości.

Z wykształcenia informatyk metalurg. No dobra, informatyk.

W domu kucharz-ekspementytator odnoszący rodzinne sukcesy. Mąż i ojciec.

Weźmie udział w niejednym szalonym przedsięwzięciu, jeśli tylko uwierzy, że „hm.. to może się udać!”.

Zawodowo wyspecjalizowany w JavaScript, chociaż droga na front-end wiodła go przez backendy systemów bankowych, pisanych w T24. Uskrzydla go prowadzenie szkoleń i zarażanie miłością do świata IT.

Udostępniając artykuł pomożesz mi rozwinąć blog. Weź w tym udział!